“The Rock” Dwayne Johnson’a ABD Başkan Adaylığı Teklif Edilmiş!

Hollywood’un yıldız ismi Dwayne ‘The Rock’ Johnson’a ‘ABD Başkan Adaylığı’ soruldu. Johnson bu soruya, ‘Birkaç partiden adaylk teklifi aldım’ şeklinde yanıt verdi.

Hızlı ve Öfkeli gibi birçok Hollywood filminde rol alan ünlü oyuncu Dwayne Johnson, ‘What Now’ isimli podcast programına katıldı.

Programda 2021 yılında yapılan bir anket konuşuldu. Yapılan ankette ABD’li yetişkin vatandaşların yetişkinlerin yüzde 46’sının aktörün başkanlık kampanyasını destekleyeceği sonucu çıkmıştı.

Sunucunun, “ABD Başkanlığı için aday olmayı düşündünüz mü?” sorusuna Johnson, “2022’de yıl sonunda, partilerden ziyaretime gelip aday olup olmayacağımı ve aday olup olamayacağımı sordular” şeklinde yanıt verdi.

‘The Rock’ ismiyle de alınan yıldız oyuncu konuşmasının devamında, “Birbiri ardına gelip o anketten bahsettiler ve ayrıca bu yola girersem gerçek bir rakip olacağımı kanıtlayacak kendi derinlemesine araştırmalarını da gündeme getirdiler” dedi.

Adaylık teklifinin son derece gerçek üstü olduğunu söyleyen Johnson, her şeyden ziyade siyasetle ilgili nefret ettiği çok fazla şeyin olduğunu belirtti.

“Babalık yapmak en önemlisi, özellikle de bu dönemde, kızlarımın hayatındaki bu kritik dönemde” ifadelerini kullanan ünlü oyuncu, ailesiyle vakit geçirmenin onun için çok önemli olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir