Met Gala’ya çiçeği burnunda çift Anna Wintour ve Bill Nighy beraber katıldı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da gösteri dünyasının sabırsızlıkla beklediği Met Gala, birbirinden renkli görüntülerin eşliğinde gerçekleşti. Metropolitan Museum of Art için düzenlenen bağış gecesi bu defa merkezine, efsanevi modacı Karl Lagerfeld’i aldı. Geceye katılan isimler de Lagerfeld’e atıfta bulunan tasarımlar içerisinde poz verirken 1995’ten beri etkinliği düzenleyen Anna Wintour da özel hayatıyla geceye iz bıraktı.

1988’den beri Vogue’un genel yayın yönetmeni ve 2013’ten beri de Vogue’un yayıncısı Condé Nast’ın sanat yönetmeni olan Anna Wintour’un adı bir süredir ünlü oyuncu Bill Nighy ile anılıyordu. Ve sonunda çift, Met Gala’ya birlikte katılarak aşklarını doğrulamış oldu.

Çift fotoğraflar için poz verirken, Wintour elini ünlü oyuncu Nighy’ın koluna sardı.

Wintour ve Nighy, ilk kez beraber görüldükleri 2018’den beri aşk dedikodularının merkezinde. Hatta Nighy, söylentileri; “Benim hakkımda ve muhtemelen Anna hakkında pek çok söylenti var” diyerek başından savmaya çalışmıştı.

Ardından da ikili, Aralık 2022’de Nighy’ın Living filminin gösterimi için New York’ta görülmüştü. Hatta çiftin uzun yıllara dayanan bir arkadaşlıkları olmasına rağmen özel, romantik bir ilişki içinde oldukları söylentileri çıkmıştı.

Nighy ile olan ilişkisinden önce Wintour, 1984’ten 1999’a kadar David Shaffer ile evli kaldı ve iki de çocuğu oldu. Ayrıca 2020’de ayrılmadan önce de Shelby Bryan ile uzun süreli bir ilişki içindeydi. Nighy’ın da eski sevgilisi Diana Quick ile 38 yaşında Mary adında bir kızı var.

Wintour, sevgilisiyle verdiği pozlarla dikkat çekerken yakın arkadaşı Roger Federer ile görüşmeyi de ihmal etmedi. Tenis dünyasının sevilen ismi Eylül 2022’de gerçekleşen Laver Cup ile kariyerini sonlandırmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir